30 Roztomilé a snadné Angry Birds Crafts Loraine Brummer Miluji umění a řemesla. Dobrovolně jsem dobrovolně učil základní uměleckou třídu a miloval sdílení výukových lekcí pro zábavné řemesla, které se dělají s dětmi. V tomto článku najdete tolik různých a zábavy Angry Birds řemesla pro děti, aby se. Najděte skvělé party aktivity s tématem Angry Birds a řemesly, které vám pomohou s výzdobou party. Udělal jsem rozsáhlé vyhledávání na Googlu, kde jsem našel řemesla rozzlobených ptáků, které obsahovaly pěkný obraz a pokyny, jak vyrobit konkrétní řemeslo. Každý z projektů uvedených v tomto článku také uvádí název webu, kde naleznete pokyny. Najdete zde také stránky s narozeninami Angry Birds. Myslel jsem, že obrázky a nápady na místě jsou hodné zařazení zde. Doufám, že najdeš nějaký projekt nebo nápad, který bys chtěl dělat s dětmi. Vím, že děti budou milovat. Na konci tohoto článku najdete také rozzlobené ptačí řemeslo, na němž jsem viděl směr, který jsem použil s použitím vaječných kartonových kelímků. Najděte pokyny, pro vytvoření záložky zobrazené výše, jdi na inspiraci rodinou.

 1. Angry Birds Balloons Všimněte si, že na této stránce existuje skvělá šablona rozzlobených ptáků. Jsem si jistý, že budete moci myslet na způsoby, jak tuto šablonu použít pro jiné projekty. Pokyny a šablony přejděte na Party Animal.
 2. Dovolená Garland Tato stránka Mobile Mommy Moment. Ukazuje, jak vyrobit věnec, ale také dává návrhy na další použití pro oboustranný tisk. Nezapomeňte to zkontrolovat.
 3. Hra na papírky To je velmi jednoduché, aby se projekt a děti budou trávit spoustu času s ním hraje. Pokyny naleznete v tématu JSTE MEZI PRÁCI.
 4. Pro (rozzlobené) ptáky Budete schopni tento projekt velmi rychle použít pomocí kuličky s polystyrenem, několika peřími a očima Google. Najděte pokyny v části Servírování růžové limonády.
 5. Angry Bird Cups Udělejte tyto super roztomilé Angry ptáky pomocí papírových kelímků a postupujte podle pokynů na CRAFTcreateCOOK.
 6. Jak si vyrobit Angry Bird Loutka
 7. Valentýnky To je opravdu roztomilá myšlenka Valentýna karet pro děti. Budou milovat výrobu a dávání těchto valentin, které nejsou příliš láskyplné. V Brassy Apple najdete pokyny.
 8. Rozzlobený pták v háčkování Někdo dokonce sdílí s námi háčkovitý vzor rozzlobeného ptáka. Na Craftown.com najdete potřebné informace.
 9. Rozbité tašky na fazole Najděte pokyny pro výrobu těchto rozzlobených pytlů na fazole v La La's Home Daycare. Mohlo by to být dobrý nápad šitět kolem ptáků namísto použití lepidla.
 10. Pom-Pom Angry Birds Naučíte se, jak s tímto projektem dělat pom-poms od značky a trvá. A pak také jak je používat pro hru.
 11. Dlaždice Magnety Momenty s Montanosem vám nejen ukazují, jak vyrobit magnety, ale také ukazují, jak vyrobit dlaždice. Možná byste mohli pro tento projekt použít skleněné drahokamy, pokud nechcete vyrábět dlaždice.
 12. Rozhovor s Angry Birds Hair Bow
 13. Apple magnetický pták Magnet To jsou dost snadné i pro ty nejmenší děti. Najděte pokyny pro vytváření těchto cítilých magnetů v koníčcích s rozpočtem.
 14. Papírová deska Angry Bird Tam jsou vzory pro všechny různé barevné Angry Birds zahrnuté v tomto projektu MakingLearningFun. Všechny jsou velmi roztomilé.
 15. Printable Angry Birds Děti budou opravdu těšit zbarvení těchto vytisknout nahnevaných ptáků. Můžete dokonce chtít pokrýt barevné obrázky s čistým kontaktním papírem, aby se rohože vyrobily. Najděte tisknutelné obrázky ptáků v naučit se vytvářet lásku.
 16. Plechované plechovky Udělej si hru s hnědými ptáky na venkově pomocí malovaných cínových plechovek. Domácí pekařství Heidi má informace, které potřebujete.
 17. Rozzlobený pták Pokud vy nebo někdo, koho milujete, milujete Angry Birds, zvážíte-li, že je budete hledět. Najdete zde tutoriál v Tarkheena Crafts.
 18. Nahnevaný ptáci ozdoby Tyto malé ozdoby Angry Birds jsou jen tak roztomilé. Zjistěte, jak se k nim dostat, jděte na instrukce PUNK PROJECTS.
 19. Náušnice vzteklých ptáků Pokud se dostanete na stránky instructedables, najdete pokyny, jak tyto atraktivní náušnice vyrobit.
 20. Ozdoby plstěného stromu Postupujte podle instrukcí u metroparky a můžete vytvořit vánoční ozdoby pro váš vánoční stromek. Děti si budou užívat a visí na stromě.
 21. Angry Bird T-shrit Pokud ten malý chlapec nebo dívka ve vašem životě miluje Angry Birds, bude opravdu rád nosí košili, kterou jste vyrobili jako ten, který je uveden výše. Najdete zde tutoriál pro výrobu této košile, která vám pomůže.
 22. Ozdoby Představte si, že dávají tyto roztomilé ozdoby Angry Birds jako kancelářské dárky. Najdete zde pokyny pro vytváření těchto ozdob při posedlém šití.
 23. Rozzlobený ptáček Ačkoli El hada de papel je cizí jazyk, můžete snadno vidět na obrázcích, jak dělat tuto hru pro děti.
 24. Printables Najdete zde i další tisknutelné materiály na webu SEW * er THE Caker THE Copycat Maker. Představte si možnosti!
 25. Povzbuzené ručníky s kapucí Zvažte výrobu těchto ručníků Angry Bird, které děti dávají jako dárky pro narozeniny nebo Vánoce. Naleznete pokyny pro jejich vytvoření v malých PROJEKTECH CRAZY.
 26. Zúčastněte se narozeninové party Angry Birds Postavený moudrostí hodí velikou oslavu narozenin. Podívejte se na všechny skvělé nápady, které má.
 27. Rozzlobený klobouk ptáků Najdete háčkování směry pro tento červený rozzlobený ptačí klobouk na craftown.com. Tam jsou také vzory pro výrobu modrý nebo černý vzteklý pták a zelený prasátko. Všechny volné vzory ke stažení.
 28. Angry Bird Pumpkin Vezměte své rozzlobené ptáky přímo do Halloween zdobením dýně, abyste vypadali jako oni. Podívejte se, jak se tato loď dělá tím, že půjdete na LIZARD Ladybug pro trasy.
 29. Angry Bird Pom Pom Ošetřte držáky Udělejte si roztomilý malý držitel Angry Bird zacházet s vaší tématickou narozeninovou párty. Snadné a velmi pěkné. Najděte tutoriál pro tvorbu těchto držitelů léčiv v The Craft Nest.
 30. Vejce Kartonový pohár Angry Birds (Tutorial) Níže najdete projekt Angry Birds, který byl vyroben pomocí kelímků na vařených krabičkách, o kterých jsem se zmínil v úvodu. Seznam spotřebního materiálu: kartón na vajíčka Barva řemesla: červená, žlutá, modrá, bílá a černá Malí štětec Konstrukční papírové odpadky: červená, žlutá, modrá, bílá, šedá a černá Nebo barevné trvalé značky Zobák, oči a hřebeny Vzorový list (volitelný) Bílé lepivé lepidlo Google oči Žáruvzdorný pás, rozřezaný na délku 2"nebo 3" Nůžky Blue Angry Bird přední, boční a zadní pohled A) U špičatého předmětu jsem použil háček na háčkování a nalepil díru do středu vrcholu kartonových částí s modrým vajíčkem. B) Zatlačte kolem ceruzky 3"kus žinylového pásku. Zatlačte jeden konec proužku dolů otvorem v dolní části, jeden koncový zákrok držte konec pásku uvnitř spodní části vajec. C) Napněte horní část ženilového pásu přes horní modrou část vajec. Podívejte se na obrázky pro umístění tváře a hřebenu. Yellow Angry BirdFront a boční pohledy A) Vyrežte jednu ze sekcí ve tvaru trojúhelníku a zatlačte dolní část trojúhelníku tak, aby se vyrovnala, aby mohla být přilepena ke spodní části ptáka. B) Viz obrázek na umístění tváře a hřebenu. White Angry BirdFront, postranní a zadní pohled A) U špičatého předmětu jsem použil háček na háčkování a nalepil otvor ve středu horní čáry kartonových částí bílých vajec. Podívejte se na obrázky pro umístění tváře a hřebenu. Black Angry BirdFront, boční a zadní pohled A) Za špičatým předmětem jsem použil háček na háčkování a nalepil otvor ve středu horních částí kartonových částí černého vajíčka. B) Zatlačte jeden konec 2"kusu žinylového proužku dolů do otvoru ve spodní černé části a vytvořte L háček, aby držel konec pásu v dolní části vajec. Napravte horní část žinylového proužku horní částí Černý vaječný úsek. Podívejte se na obrázky pro umístění tváře a hřebenu. Red Angry BirdFront, pohled na střed a vzadu A) U špičatého předmětu jsem použil háček na háčkování a nalepil otvor do středu horních částí kartonových částí. B) Zatlačte jeden konec 2"kusu ženilového proužku dolů do otvoru v dolní části červené části a vytvořte L háček, aby držel konec pásku uvnitř spodní části vajec. Napojte horní část žinylového proužku přes horní část červených vajec. Podívejte se na obrázky pro umístění tváře a hřebenu.

nepremokavý nylon

interaktivní tabule interaktivní tabule